אודות+ תקנון הגרלה

 


חוות גרובר פועלת מתוך חזון לקרב בין בני האדם לבעלי החיים ולחנך לטיפול נכון בבני חסותנו חיות המחמד, מתוך אהבה ורצון לספק להם את איכות החיים לה הם ראויים.  

מתוך הגישה להעניק את הטוב ביותר לחיות המחמד, שמה חוות גרובר את הדגש על האיכות בכל התחומים בהם היא עוסקת. הגורם המשפיע ביותר על איכות החיים של בעלי החיים הנו התזונה. על כן בחוות גרובר הוקמה מחלקה אשר כל יעודה לספק את המזונות הטובים ביותר והאיכותיים ביותר לחיות המחמד למען בריאותם והנאתם.
 
חוות גרובר במושב סגולה, עוסקת בגידול דגי נוי וצמחי מים ומספקת את תוצרתה לחנויות הרשת תוך שימת דגש מיוחד על בריאות הדגים. בסיפוק רב ניתן לומר שאיכות ובריאות הדגים ברשת חנויות גרובר פארם היא הטובה ביותר בישראל.

אפשר למצוא ברשת חנויות גרובר פארם מגוון עצום של דגי נוי, ציפורים ותוכים ממינים שונים ועוד חיות בית חמודות כמו אוגרים, ארנבות, שרקנים וצ'ינצ'ילות.


בואו לבקר!

גרובר פארם

חיות מחמד ודגי נוי

 

תקנון ההגרלה להורדה:

תקנון מבצע.pdf


לקוחות מרוצים:

ריקי מחולון:
"אני רוצה לציין ולשבח אתכם על איכות המזון שהכלב שלי מקבל ממכם (רליש סופר פרמיום) רציתי להביע את תודתי לכם! לאחרונה הצטרכתי לבצע בדיקות דם לפני הרדמה לטיפול באבן שן התוצאות היו מצויינות גם שיניים בריאות וגם כלב בריא שלא חלה עד היום (הכלב בן 11 שנים) אני קונה ממכם מזה 10 שנים יישר כוח."