חולם על חנות חיות משלך?

רשת גרובר פארם תעזור לך להגשים את החלום

עסק שמייצר סיפוק אדיר ולא מושפע ממיתון

רשת חנויות חיות מחמד ודגי נוי "גרובר פארם" מאפשרת לך להקים עסק כזה.

אם אתה מבין בבעלי חיים ואוהב אותם, יש לך יכולת מסחרית וחשיבה יזמית ואתה רוצה לתרגם את היכולות האלו לעסק משלך ממנו תוכל להתפרנס בכבוד, הגעת למקום הנכון!

גם לעבוד בתחום מספק ומאתגר המביא לידי ביטוי את ההעדפות והיכולות האישיות שלך.

גם להתפרנס בכבוד מעסק עצמאי במסגרת רשת מקצועית וותיקה.

גם לסייע לאלו שמגדלים בעלי חיים לטפל בהם באופן נכון.

"להקים עסק משלך אך לא לבדך"

(ריי קרוק  המייסד האגדי של מקדונלד'ס)

8 עובדות על "גרובר פארם"

ניסיון ומוניטין

גרובר פארם" צברה ניסיון של 36 שנים בענף בעלי חיים ודגי נוי ומוניטין בקרב ספקים ולקוחות. העסק הוקם על ידי זאב גרובר ומנוהל כיום על ידי הדור השני, שלושת הבנים של זאב, כאשר כל אחד אחראי על תחומו: עודד גרובר משמש כמנכ"ל של החברה, רון גרובר מנהל חוות דגים וחגי גרובר מנהל את הרשת הקמעונאית

יבוא עצמי

ייבוא דגים, מוצרים ומזון לבעלי חיים מאפשר לספק ללקוחותינו מוצרים ייחודיים במחירים אטרקטיביים תוך שמירה על שיעור רווח גולמי גבוה לזכיינים. "גרובר" יבואנית בלעדית של מספר מותגים בינלאומיים


חוות דגים

חוות דגים "גרובר" השוכנת במושב סגולה, עוסקת בגידול דגי נוי וצמחי מים ומספקת את תוצרתה לחנויות הרשת וחנויות מובחרות נוספות, תוך שימת דגש מיוחד על בריאות הדגים. בסיפוק רב ניתן לומר שאיכות ובריאות הדגים של חוות "גרובר" היא הטובה ביותר בישראל

מחסן לוגיסטי

בגרובר פארם, מערכת הזמנות אוטומטית
המשחררת את הזכיין מניהול המלאי.

חנות אינטרנטית

חלקו היחסי של המסחר האלקטרוני הולך ומתרחב. למרות שבענף בעלי החיים חלקו עדיין נמוך יחסית,אנו מפעילים אתר אינטרנט מכירתי ומשקיעים בפיתוחו המתמיד. האתר מהווה פלטפורמה שיווקית לסניפים והזמנות שמבוצעות דרכו מועברות לאספקה על ידי זכייני הרשת.

מותגים בלעדיים

"גרובר" מייבאת באופן בלעדי מספר מותגים אשר משווקים בסניפי הרשת. בין המותגים "רליש" – מזון כלבים, "פרו-פיש" – מזון דגים ומוצרים לתחזוקת אקווריומים.


מה אומרים הזכיינים שלנו

 

אולג חיגר

אשדוד

"אני עובד בתחום בעלי החיים כבר הרבה שנים. התחלתי כעובד מן המניין ווהתקדמתי לתפקיד של מנהל בחנות חיות פרטית. לאחר מכן עברתי לעבוד ברשת "גרובר" ועם הזמן צמחתי להיות מנהל סניף "מודיעין". הקמת עסק עצמאי היה הצעד המתבקש הבא. בתור אחד שיותר מ-10 שנים עובד בענף ומכיר אותו היטב, היו ברורים לי היתרונות של הקמת סניף בזכיינות ברשת "גרובר", לעומת הקמת עסק עצמאי. למרות שכמעט ולא היו לי חסכונות, הרשת סייעה לי בכל שלבי ההקמה ואפשרה לי להקים חנות לתפארת."

 

בוריס לפושנר

קרית גת

"למרות שלפני הקמת סניף "גרובר" לעולם לא ניהלתי חנות חיות ולא היה לי כל ניסיון קמעונאי, הרשת סיפקה לי את ההכשרה המקיפה ותמיכה צמודה עד שהייתי מסוגל לנהל חנות באופן עצמאי. אם אני צריך לאפיין את הרשת בשתי מילים בלבד, הן היו: נאמנות ומקצועיות. אני תמיד מקבל אוזן קשבת מצד הרשת ופתרון לכל הבעיות. במקרה שלי, קיבלתי גיבוי מלא ותמיכה מצד המשפחה והבת שלי אשר החליטה לעזוב את עבודתה וכיום עובדת יחד איתי בעסק." 

 

זה יכול להיות אתה!

למי מתאים להיות זכיין של "גרובר"?

אהבת בעלי חיים

לנהל חנות חיות מחמד ודגי נוי "גרובר", זה הרבה יותר מסתם לנהל עסק "רגיל".

החזון שלנו הוא לקרב בין בני האדם לבעלי החיים, ולחנך לטיפול נכון,בבני חסותנו חיות המחמד, מתוך אהבה ורצון לספק להם את איכות החיים לה הם ראויים. לכן הזכיין חייב להיות חובב מושבע ומבין בבעלי חיים,שיחלוק אתנו את הערכים שלנו ויחד אתנו יתרום למימוש החזון.

  יכולת כלכלית

הקמת עסק דורשת השקעה כספית. אנחנו ב"גרובר" מקלים באופן משמעותי, על הזכיינים שלנו, בכך שאנו מממנים את המלאי הנמצא בסניף ובכך מצמצמים את ההשקעה הראשונית וגם מסייעים לגייס את המימון החסר, על מנת להיערך באופן אחראי להקמת העסק. יחד עם זאת, הזכיין נדרש להון עצמי ראשוני החל מ-120,000 ₪, על מנת לא להגיע למינוף יתר שיכול להיות מסוכן לעסק.

  יושר וטוהר מידות

אנחנו ב"גרובר" מאמינים רק בדרך אחת לעשיית עסקים: ביושר,אמינות וטוהר מידות. אנו בוחרים בקפידה את הזכיינים שמצטרפים למשפחת "גרובר" בהתאם לאמות מידה מוסריות הנהוגות ברשת

  חשיבה מסחרית ויזמית

חשוב שהזכיין יהיה בעל חשיבה מסחרית ויוזמה עסקית.  אנו מספקים לזכיינינו הכשרה מקיפה ותמיכה שוטפת,  שבעזרתם ובזכות  היוזמה האישית ונכונות לעבודה קשה,  הזכיינים של "גרובר" מצליחים להגיע לתוצאות מרשימות.

תועלות הזכיינות של "גרובר פארם"

  אין השקעה במלאי

קיימת קורלציה ישירה בין היקף המלאי, למחזור המכירות של הסניף. על מנת להימנע ממצב שבסניפי הרשת יחסר מלאי, אנו מציידים את הסניפים שלנו במלאי על חשבוננו*. הדבר מאפשר לזכיינים שלנו לא להתעסק ברכש ולהתמקד בשירות לקוחותינו ובמכירות.

  אין תגמולים שוטפים

אין תמלוגים שוטפים – בהתאם למחזור המכירות של הסניף, הזכיינים שלנו מקבלים עמלות זכיין. זכיינים של "גרובר" לא משלמים תמלוגים חודשיים.

  אין תשלום בגין שיווק רשתי

למרות שאנו באופן שוטף משקיעים בשיווק הרשת, פרסום מוצרים, ניהול מועדון לקוחות ועוד, ותמיד הפרסום מפנה לסניפים, אנו לא גובים מהזכיינים שלנו תשלום בגין שיווק רשתי, כפי שמקובל ברשתות אחרות. שיווק מקומי באחריות הזכיין.

  רווחיות גבוהה

מאוד חשוב לנו שזכיינים שלנו ירוויחו. אם הזכיינים מרווחים אז גם הרשת מרוויחה. למרות שישנם מוצרים בעלי רווח גולמי נמוך יחסית, אנו בונים תמהיל מוצרים שכולל גם מוצרים עם רווח גולמי גבוה, על מנת להגיע לרווח משוקלל כזה שיאפשר לזכיינים להרוויח. בנוסף לכך, אנו מעודדים את הזכיינים שלנו להקים בסניף מספרה לכלבים וקבינט וטרינרי, על מנת למשוך לקוחות נוספים ולהגדיל את הרווחיות.

  השקעה ראשונית

כפי שצוין לעיל, אנו מציידים את הסניף של הזכיין במלאי. הזכיין צריך, על חשבונו, ועל פי תוכנית של אדריכל הרשת לשפץ ולרהט את החנות, להציב בה אקווריומים וכלובים, לשלם דמי זיכיון לרשת ובמידת הצורך, לספק ערבויות למשכיר. בנוסף לזה, הזכיין צריך להשקיע בשיווק החנות ולהיערך לתקופת הרצה של מספר חודשים, עד שהחנות תתחיל לייצר רווחים. מניסיון שלנו השקעה ראשונית מתחילה ,מכ- 200,000 ₪ ויכולה לגדול בהתאם לגודל החנות, ומצבו הפיזי של הנכס.

  הון עצמי

אנו מסייעים לזכיינים, במידת הצורך, לגייס את ההשקעה החסרה להקמת החנות, בתנאים נוחים מקרנות מימון או מהבנקים. יחד עם זאת, אנו דורשים שההון העצמי של הזכיין לא יפחת מ-90,000 ₪. מינוף גדול יותר יכול להיות מסוכן לעתיד העסק.

  פוטנציאל צמיחה

אחד היתרונות של זכיינות של "גרובר", הינו שבניגוד לרוב העסקים הקמעונאים, מחזור המכירות של החנות מהווה רק הבסיס של העסק. בנוסף ישנם אפיקי הכנסה נוספים, כגון מכירת מנויים שנתיים של מזון כלבים או חתולים בטלפון, אספקת מכירות בחנות אינטרנטית של הרשת, הפצה לווטרינרים הפועלים באזור הזיכיון, התקנת אקווריומים בבית הלקוח וכיו"ב. 

  בלעדיות אזורית

במסגרת הסכם זיכיון, אנו מעניקים לזכיינים שלנו בלעדיות אזורית. כל המכירות דרך אתר אינטרנט, באזור הזיכיון  מועברים אוטומטית לזכיינים, הם יכולים להקים סניפים נוספים באזור הזיכיון, בכפוף לקבלת אישור מצדה של הרשת, וגם לשווק את המוצרים לווטרינרים הפועלים באזור.

הצעה מיוחדת לבעלי חנויות חיות

אם אתה כבר מנהל חנות חיות,

ונמאס לך להיות לבד בהתמודדות היומיומית

עם האתגרים הלא פשוטים העומדים בפני יזם עצמאי,

או אתה מאמין שבתור זכיין עצמאי של רשת ותיקה ומקצועית,

תוכל להגיע לתוצאות טובות יותר

יש לנו הצעה עסקית שלא תוכלו לסרב לה

רשימת הסניפים שלנו

לפרטים 

054-6969284

אם אתה מבין ואוהב בעלי חיים, ורוצה להקים חנות חיות במסגרת רשת ותיקה ומקצועית

אנחנו רוצים אותך!

השאר פרטים וניצור עימך קשר בהקדם